KONST / Litografier / Färglitografi 13374093
nr 1337 4093
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 51/180. Motivet: 48x54 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:26:23
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius